Виклик про подію надійшов близько 16 години 24 грудня. Повідомили, що біля Долини Троянд під кригу провалилися двоє дітей. До місця події терміново виїхали дві бригади екстренки.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».

Як з'ясувалося, дівчата 10-ти та 11-ти років ковзалися на льоду, коли той не витримав і вони провалилися. Обидві були не дуже далеко від берега, але вода діставала їм до шиї. Вони кликали на допомогу, коли їх почув молодий чоловік. Він кинувся до них, почав ламати кригу руками, щоб допомогти дітям вибратись. Одна дівчинка добралась до берега сама, іншій допоміг чоловік.

За дві хвилини від моменту прийняття виклику, коли бригади прибули, дівчат на місці вже не було. Медики надали допомогу чоловіку – кригою він порізав руку. Інша бригада вже збиралась їхати, коли небайдужі підвели одну з дівчат. У неї було переохолодження, тож її доправили до Черкаської дитячої обласної лікарні.

Як добре, що поряд була людина, яка без вагання кинулась на допомогу! Але і дітям, і дорослим варто пам’ятати, що нехтування правилами поведінки на річках, озерах та інших водних об’єктах у зимовий час може призвести до фатальних наслідків.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що дворічна дівчинка та семирічний хлопчик отруїлися грибами на Черкащині.