Із 12 квітня планують перекрити для ремонту автодорогу на греблі Канівської ГЕС.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби САД у Черкаській області.

У Каневі з 12 квітня планують перекрити ділянку автодороги Н-02 /М-06/ — Кременець — Біла Церква — Ржищів — Канів — Софіївка для проведення капітального ремонту дорожнього покриття, узбіч, укосів, укріпних і водовідвідних споруд інспекторської автодороги лівобережної земляної греблі філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».

Відповідна інформація була озвучена на нараді 3 квітня керівником філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго», у якій взяли участь заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Геннадій Андреєв, представники місцевих громад, канівських підприємств та підрядної організації, яка проводитиме ремонтні роботи.

Ремонтні роботи проводитимуться на так званій «бетонці», в напрямку села Софіївка Золотоніського району. На час проведення ремонтних робіт, рух по цій ділянці автодороги буде обмежено для усіх видів транспорту. Канівська ГЕС є власником технологічної автодороги на греблі Канівської ГЕС, яка суміщається з автодорогою Н-02. Відповідно ремонтні роботи проводитимуться на замовлення Канівської ГЕС.

За інформацією підрядної організації, ремонтні роботи триватимуть 2 місяці. Об’їзд транзитного вантажного транспорту здійснюватиметься через Смілу, Золотоношу, Черкаси та Київську область. Рух транспорту місцевих жителів та рейсових автобусів на час проведення ремонтних робіт цієї ділянки здійснюватиметься в об’їзд по автодорозі Т-24-04 Канів-Ліпляве-Прохорівка-Домантове-/Н-08/.

Про перекриття проїзду греблею Канівської ГЕС водіїв транзитних автомобілів повідомлятимуть інформаційні табло та знаки дорожнього руху, які будуть встановлені на основних дорогах на під’їздах до міста Канів.

Наразі триває узгодження схеми організації дорожнього руху в управлінні патрульної поліції Черкаської області на час проведення ремонтних робіт.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що на об’їзній дорозі Золотоноші облаштовують вирівнюючий шар покриття.