На двох вулицях Канева - Святого Макарія Канівського та Зазірного встановлять систему автономного освітлення на сонячних батареях. Цільові кошти на нове освітлення вдалося спрямувати з державного бюджету за депутатським зверненням народного депутата Владислава Голуба.

Ці дві вулиці належать до новозбудованого району, а тому вуличного освітлення тут ще не було, пояснюють тамтешні жителі. Тож найоптимальніший варіант був – встановити автономне освітлення. З таким проханням жителі пішли до громадської приймальні народного депутата від 197 виборчого округу Владислава Голуба.

«Ми написали колективне звернення до Владислава Володимировича і передали його помічникові Олені Радченко. Нам дуже дошкуляла ця проблема, тому шукали підтримки»,- розповіла жителька цього району Неля Мірошніченко.

Відреагувавши на прохання містян нардеп звернувся до уряду.  А 5 червня Кабмін погодив виділення 70 тис. грн. державної субвенції з фонду соціально-економічного розвитку. Про цю новину депутат особисто сповістив канівчан. Днями він навідався до жителів цих вулиць, аби обговорити усі проблемні питання і запланувати співпрацю на майбутнє. Тож тепер канівчани чекатимуть встановлення освітлення.

Додамо, що частина державної субвенції буде спрямована і для Канівського району. Зокрема, по 150 тисяч гривень на вирішення поточних проблем отримають 4 об’єднані територіальні громади Канівщини. Так, у Литвинецькій ОТГ за ці кошти буде зроблено капітальний ремонт приміщення по заміні вікон загальноосвітньої школи. У Бобрицькій ОТГ на таку ж суму збудують мережі вуличного освітлення у селі Грищинці; у Межиріцькій громаді 150 тисяч піде на будівництво мереж вуличного освітлення в с. Хмільна та с. Хутір – Хмільна. А у Ліплявській ОТГ на ці кошти замінять вікна та двері у приміщенні Келебердянського будинку культури.