Під час традиційного «Форуму із питань взаємовигідного партнерства громади, бізнесу та влади», який був ініційований Група МХП та БО «БФ «Урожай-громаді» та зібрав більше 100 учасників із всієї області, зазначили, що у минулому році понад 10 мільйонів гривень на розвиток громад Черкащини та Київщини.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Інфоміст».
«Сьогодні ми підбиваємо підсумки роботи за 2018-ий рік, близько 10 мільйонів гривень було вкладено «Урожаєм» у розвиток громад. А сума податків, які ми сплатили за минулий рік, – близько 300 мільйонів гривень. Реалізували низку грантів, проектів, які вже демонструють результат. Тут важливий діалог, всі ми ділимося досвідом, обмінюємося думками, аби наша робота мала ще кращий результат», – розповідає директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Воскобойнік.
Щороку «Урожай» для реалізації проектів шукає нові напрямки, під час Форуму озвучили головний вектор 2019-го – екологічний.
«Якщо постійно будувати одні зупинки, замінювати вікна в школах, відремонтувати шкільну їдальню – це буде не зовсім правильно. Екологія зачіпає кожного – ми всі живемо на цій землі, відпочиваємо в парках, п’ємо воду. Тому цей рік – під егідою екології. Ми чекаємо ініціативи знизу, на місцях», – додає Воскобойнік.
Директорка Благодійного фонду «Урожай – громаді» Тетяна Волочай зауважує, що цьогоріч у сільських громадах хочуть провести 5 екофестивалів. Як приклад наводить фестиваль, організований в серпні минулого року у Ліплявській ОТГ, де збирали на швидкість сміття, змагалися у ековікторині та майстрували вироби з пластикових пляшок. У 2019-му вже вкотре спрямовують по 50 тисяч гривень на 10 проектів від громад.
Досвід реалізації спільних проектів із «Урожаєм» має й голова Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко. Саме там минулоріч був проведений масштабний екофестиваль. Геращенко переконаний, що такий захід — можливість усвідомити, що зі сміття може бути користь. «Люди побачили, що спільно можна зробити місцевість кращою. Я впевнений, що ми поступово, невеликими кроками, але змінюємо свідомість людей», – каже Геращенко.
Відзначимо, що проект «Екофестиваль у Ліплявській ОТГ» став одним із переможців обласного конкурсу з відбору соціальних проектів у напрямі популяризації екологічного способу життя. На його реалізацію область спрямувала 52 тисячі гривень, ще 50 проект отримав від ТОВ «НВФ «Урожай». Окрім лекцій на екологічні теми та розваг, на фестивалі пройшов екологічний турнір. У змаганнях взяли участь сім команд області: Карашинська, Набутівська, Степанецька, Ліплявська, Білозірська, Мліївська та Моринська. Тоді вперше протестували плогінг – це сучасний вид спорту, що набирає обертів серед екоактивістів усього світу. Учасники мають прибирали територію просто під час пробіжки, збираючи сміття у пакети.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що педагоги Канівщини взяли участь у проекті «Верховна Рада – для освітян».
Я, теж – підбив підсумки щодо фінансового успіху у якості місцевого приватного підприємця.
Порадієте ?! 🙂
За два роки – 5.327.708 грн.(190 тис.дол.США.)
І усе це – за рахунок бюджету !!!! – Ренькас проплатив. 🙂
Докладніше
https://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi-kaniv.1848/page-42#post-37480
***
Скромність прикрашає, але вочевидь не всіх.
Як сам себе не похвалиш, то ніхто про тебе і не згадає.
Сам собі бухгалтер, податківець і піарщик …
от тільки фінансової документації Луки ніхто і в очі ніколи не бачив.
Тут вочевидь, – на Майдані люди загинули не даремно – у Каневі – Європейські цінності.
Уся громада працює , – що Ренькас (як єдиний розпорядник бюджетних грошей) зробив хорошо невеликій купці місцевих так званих підприємців.
унас річка маленька в селыі(хмільна) заросла дуже,пропадає…я своїми силами спасаю…нефатає сил,поможіть якшо можете…од бога і людей вам подякабуде…
Канів – лідер антикорупційних заходів по Україні.
Стратегічний план розвитку ОТГ.
Докладніше
https://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-reshi-svoju-problemu-cherez-oficialnoe-obraschenie-zajavlenie-k-kanevskim-chinovnikam-dep.1505/page-38#post-37506
***