Інцидент стався 25 червня у селі на Канівщині, де 59-річний чоловік намагався зґвалтувати 10-річну онуку своєї співмешканки, яка приїхала погостювати до бабусі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію першого заступника голови Національної поліції України В’ячеслава Аброськіна, опубліковану на сайті «18000».

Речник ГУНП в Черкаській області  Дмитро Грищенко повідомив, що інцидент стався в Канівському районі.

Опівдні жінка працювала на городі й почула крик малолітнього онука, який не міг зайти до будинку, бо двері були зачинені. У будинку перебувала його малолітня сестра, а також співмешканець бабусі. На вимогу жінки – він двері відкрив. В одній із кімнат зі сльозами на очах сиділа дівчинка.

Зі слів онуки, після того, як вона залишилася в будинку зі співмешканцем бабусі, останній завів її до спальної кімнати, зняв з неї одяг та завалив на ліжко. Дітина прохала не торкатися її, але чоловік зупинився тільки після того, як почув крик її маленького брата.

Зловмисник наразі перебуває в поліції.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що засуджено чоловіка, який неприродним шляхом із застосуванням насильства задовольнив статеву пристрасть із мешканкою Канівщини.