Школярі однієї із канівських шкіл відвідали канівський суд, де із ними провели урок справедливості.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівського міськрайонного суду.

Вчора у приміщенні Канівського міськрайонного суду Черкаської області, в рамках Всеукраїнської акції «Урок справедливості», організованої Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України за підтримки Агенцій США з міжнародного розвитку USAID, суддею - спікером Русаковим Г.С. та заступником керівника апарату суду Голуб Г.В., проведено урок справедливості учням 4–А класу Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Під час уроку відбулася презентація нового мультфільму «Кінь проти хом’яка» про суд, знятого в рамках грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Школярі спробували себе у ролі суддів, щоб чесно вирішити спір і зрозуміти на скільки відповідальна робота судді. Після проведення уроку учні отримали відзнаки у вигляді наклейки «справедливці».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у канівських школах вперше учні спілкувалися англійською та французькою з нардепом.