У відповідь на звернення депутата облради Володимира Братаніча із Черкаської ОДА надійшла відповідь стосовно перспективи створення Таганчанської ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки «ВО «Черкщани» у Facebook.

На звернення депутата Черкаської обласної ради Володимира Братаніча надійшла відповідь Черкаської ОДА щодо відповідності Конституції та Законам України проекту рішень про добровільне об’єднання територіальних громад сіл Таганча, Поташня, Мельники, Голяки Канівського району в Таганчанську ОТГ з центром с.Таганча.

У документі зазначено, що пакет документів стосовно створення Таганчанської ОТГ був розглянутий на був розглянутий на засіданні робочої групи 01.08.2018. Відтак, депутат звернувся із проханням надати інформацію про висновок експертної групи Черкаської ОДА із питань добровільного об’єднання територіальних громад.

«Вітаємо сільські громади із свідомим важливим рішенням і нехай щастить вашим жителям у новій об’єднаній громаді», - зазначено у пості, опублікованому на сторінці ВО «Черкащани» у Facebook.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Ліплявська громада за сприяння нардепа отримає транш держсубвенції на закупівлю техніки.