Протягом квітня трасу «Канів-Черкаси» перекриватимуть для проведення робіт із розчищення дерев поблизу автошляху.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Відтак, для того, щоб прибрати аварійні,  небезпечні та потенційно небезпечні дерева (нахилені, надламані, з пошкодженою кореневою системою), протягом квітня здійснюватимуться короткострокові перекриття дороги.

Працівники лісового господарства для забезпечення безпеки дорожнього руху при виконанні даних робіт, залучатимуть співробітників Національної поліції в Черкаській області.

Адміністрація   ДП   «Черкаське   лісове  господарство» звертається до водіїв, громадян з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які необхідні для безпечного виконання лісогосподарських робіт.

Відзначимо, що під час негоди на Водохреща ліси Черкаського лісгоспу найбільше  постраждали від сніголаму, адже Черкаський район має найвищу лісистість в області – 37%, і переважна більшість лісів – соснові. Саме їх нещадно понівечив сніголам. Йдеться про тисячі гектарів пошкодженого та поваленого лісу, який необхідно прибрати.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже на 11 млн.грн. відремонтували доріг Канівщини у 2017-ому році.