У приміщенні Канівського міськрайонного суду 28 жовтня відбулася робоча зустріч начальника Канівського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області Світлани Жало з головою суду Григорієм Русаковим та прокурором Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури Ігорем Овечком, який здійснює нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальному провадженні. Також до зустрічі долучилися помічниця голови Канівського міськрайонного суду Ірина Журавель та секретарка судових засідань Канівського міськрайонного суду Аліна Берегова.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського МРВ філії Центру пробації в Черкаській області.

Головною метою робочої зустрічі було обговорення актуальних питань діяльності Канівського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області, основних досягнень та пріоритетних завдань, що постають під час взаємодії Канівського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області з міськрайонним судом та прокуратурою .

Під час зустрічі було обговорено належне забезпечення виконання відповідних пунктів Кримінально-виконавчого кодексу України, окремих пунктів статей ЗУ «Про пробацію» щодо реалізації пробаційних програм стосовно осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, а також затвердження пакету наказів Міністерства юстиції України: «Про затвердження пробаційних програм для неповнолітніх суб'єктів пробації»; «Про затвердження пробаційних програм для повнолітніх суб'єктів пробації»; «Про затвердження Переліку заходів щодо реалізації пробаційних програм».

Світлана Жало під час зустрічі зазначила, що для реалізації відповідних програм, у Канівському міськрайонному відділі філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області буде визначено куратора даних програм, який пройде відповідне навчання та отримає сертифікат.

Додатково було розглянуто питання реалізації положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо плідної співпраці між зацікавленими службами та судом під час виконання завдань, що стоять перед Канівським міськрайонним відділом філії Центру пробації в Черкаській області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прокуратура виявила умисне заниження приватним оцінювачем вартості дошкільного навчального закладу на 2,8 млн.грн.