Представники ГО «Нескорені»  провели автопробіг в річницю початку АТО / ООС та вшанували пам'ять полеглих бійців війни на Сході України.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію очільника громадської організації «Нескорені» Варлама Стуруа.

Розпочалися заходи на центральному кладовищі міста Канів, де учасники вшанували пам'ять бійців. Біля меморіалу героїв в центрі міста, де були присутні голова Канівської ОТГ Ігор Ренькас, депутати міської ради та жителі громади, вшанували пам'ять загиблих героїв. Також від військомату та Української православної церкви були нагороджені медалями ветерани.

Згодом автоколона вирушила в с. Грищенці, де на цвинтарі вшанували пам'ять Анатолію Ганненку разом з рідними, старостою села та головою Бобрицької ОТГ Штефан Оленою Василівною. Потім с. Бобриця вшанували наймолодшого полеглого бійця, який отримав вічний спокій в даному селі.

Автоколона ГО «Нескорені» вирушила в с. Прохорівка, де біля меморіалу героїв чекали вже батько героя загиблого Михайлика, голова Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко, староста та місцеві жителі вшанували героя.

С. Кононча - остання локація, де мати загиблого бійця чекала нас вже на цвинтарі разом зі старостою села та місцевими жителями.

«Дякую всім за те що пам'ятаєте полеглих героїв російсько-Української війни, всім хто був учасником автопробігу, керівникам ОТГ та депутатам, і просто громадянам. Також окрема подяка МХП за сприяння проведення заходу, Ользі Форостяній та Володимиру Кузевичу, Миколі Фесенку. Дякуємо за вашу підтримку!», - зазначено у повідомленні очільника ГО «Нескорені» Варлама Стуруа.

На зображенні може бути: автомобіль, дорога та текст «REDMI NOTE 9 AI QUAD CAMERA»

На зображенні може бути: Варлам Стуруа, стоїть, military uniform та просто неба

На зображенні може бути: 2 people, including Варлам Стуруа, люди стоять та просто неба

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, просто неба та дерево

На зображенні може бути: дитина, стоїть, просто неба та текст «K REDMI NOTE9 AI QUAD CAMERA»

На зображенні може бути: стоїть, просто неба, пам’ятник та дерево

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, military uniform та просто неба

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, military uniform та просто неба

На зображенні може бути: 6 people, including Микола Порожній та просто неба

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у день річниці початку АТО канівські УБД планують провести автопробіг.