Стабілізувати критичну ситуацію, яка сталася минулого тижня в енергетичні сфері, вдалося завдяки генераторам, які Канів нещодавно отримав від іноземних партнерів з Фірзена (Німеччина) та Члухова (Польща).  

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Генератор, який надійшов з Члухова в понеділок, і встановлений на центральній каналізаційній насосній станції, безперебійно працював декілька годин перекачуючи нечистоти на очисні споруди. Ще один генератор з Фірзена, облаштований на автомобіль, переміщувався по місту між каналізаційно-насосними станціями і забезпечував їх роботу. Також наразі залучено і генератор, який передислокували з приміщення культурного центру «Шевченко HUB». Його встановили на водонапірній станції, аби під час можливої надзвичайної ситуації забезпечити водою близько 75% споживачів», - відзначив директор КП «Управління ВКГ» Олександр Архипов.

Разом з тим Канівський міський голова Ігор Ренькас повідомив, що наразі місто очікує ще один генератор від іноземних партнерів, який також встановлять на одному з об’єктів критичної інфраструктури.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що громадам Черкащини передали 11 шкільних автобусів (фото).