Ще двоє співробітників Миронівської птахофабрики отримали визнання й мотивацію в межах ініціативи «Банк ідей», що її вже не перший рік реалізовують в МХП.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Цього разу було відзначено головного енергетика Птахокомплексу Миколу Коробова, який ініціював так звану систему «антинаїзд», зміст якої полягає в запобіганні зіткнень і наїзду на людей на процесах з використанням рухомої техніки, а також інженера з АСКВ Володимира Вінціва, який запропонував ідею встановлення сигналізації на відсутність тиску води після фільтрів у пташниках.

Привітали їх особисто директор підприємства Ольга Форостяна та її заступник з інженерно-технічного обслуговування Юрій Веремейчик. В якості бонусу співробітники отримали подарункові сертифікати на суму 5000 грн кожен.

Як розповів Володимир Вінців, його ідея покликана забезпечити безперебійне забезпечення птиці водою: «Зараз якщо пропадає вода на лінії, то відразу спрацьовує сигналізація. Це фіксує диспетчер й швидко скеровує туди відповідних спеціалістів. Тобто, завдяки новації, ми здатні реагувати більш оперативно й уникати можливих проблем з водою».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що школи Канева запрошують до участі в реалізації другого етапу проекту «Школа сталого розвитку МХП».