Стан підготовки міст та регіону до опалювального сезону 2022/23 рр. обговорили під час наради під головуванням міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова з місцевою владою Черкаської області. 

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

До прийдешнього опалювального сезону активно готується Черкащина. Він має стати найважчим для всієї країни за всі роки незалежності.

«Щоденно спільно з місцевими керівниками пропрацьовуємо всі моменти опалювального сезону 2022/23 рр. Зокрема, найближчим часом будемо перевіряти обласну систему теплопостачання до роботи в режимі надзвичайної ситуації. Наша мета – стабільне тепло в оселях черкащан!», – відзначив Ігор Табурець.

Міністр закликав керівника Черкаської ОВА Ігора Табурця провести стрес-тест системи теплопостачання в усіх містах та підготуватися до надзвичайних ситуацій.

«Черкаська область якісно готується до опалювального сезону. У цьому переконався на черговій, двадцятій нараді з місцевою владою. Місто Черкаси активно переходить на альтернативне паливо та модернізує тепломережі. Щиро вітаю і вдячний за цю роботу. Очікую від Черкаської області впевненого проходження опалювального сезону» , – відзначив Олексій Чернишов.

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини та люди сидять

На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жителів Канівської міської територіальної громади закликають вчасно сплачувати за комунальні послуги.