22 березня футбольний клуб «Родень» відзначив першу річницю з дня створення – із нагоди свята ФК отримав у подарунок нову форму.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

У неділю, коли команда готувалася до виїзду на товариську гру, у гості до гравців завітали представник підприємства «Миронівська птахофабрика» , групи МХП, яке на сьогодні є головним спонсором ФК «Родень».  Фахівець  із  зв’язків з громадськістю та пресою  Оксана Білик Оксана привітала гравців та тренерів команди з річницею і вручила від імені підприємства вручила чудовий подарунок – комплект футбольної форми та побажала, щоб футболісти, граючи в ній, тільки перемагали.

Президент та головний тренер ФК «Родень» Михайло Варварський від імені всіх гравців подякував адміністрації і колективу «Миронівської птахофабрики» і за подарунок, і  за всебічну підтримку, та висловив сподівання, що й інші організації, підприємства та небайдужі до  спорту люди  підтримають ФК «Родень» в його становленні та вирішенні поставлених завдань.

Загалом у минулому році команда клубу приймала участь в Першості Черкаської області серед аматорських команд першої ліги, а в цьому році буде представляти Канів в елітному дивізіоні – Чемпіонаті Черкаської області серед команд вищої ліги.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівська команда здобула перемогу у Чемпіонаті Черкаської області із футзалу.