Днями у рамках акції «Проща до Тараса» близько 300 учасників заключного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відвідали могилу Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління освіти і науки облдержадміністрації, опубліковану у «Прочерку».

Юні джури зі своїми наставниками вшанували пам’ять Великого Кобзаря молитвою та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника. Разом з цим, учасники заходу вшанували пам’ять українського дисидента Олекси Гірника, відвідали музей Т. Г. Шевченка, інші пам’ятні місця Канева, а також переглянули документальний фільм про Канівщину.

Відзначимо, що із 2 по 15 липня у Переяславі-Хмельницькому на Київщині проводиться ІІІ заключний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Черкащину успішно представляє у цих змаганнях рій «Мошногірські яструби» із Будищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Черкаської районної ради, який став переможцем обласного етапу гри «Сокіл» («Джура»).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що команда канівських школярів здобула перемогу у всеукраїнському вишколі.