Противники будівництва Канівської ГАЕС організували вчора черговий пікет під стінами Будинку рад у Каневі.

Про це на власній сторінці у Facebook повідомив депутат міської ради Юрій Гамалій, пише «Kanos».

За словами народного обранця, дата проведення акції була обрана не випадково, адже саме 14 березня у всьому світі відзначають Міжнародний День боротьби проти гребель, за річки, за воду і життя.

В ході пікету, його учасники тримали в руках транспаранти з написами «17 млн. м3 води у разі прориву водойми КГАЕС - це нищівний гідроудар по всіх греблях на Дніпрі», «Енергетичні олігархи + Канівська ГАЕС = смерть України» та інші.

Також противники будівництва ГАЕС роздавали прохожим канівчанам інформаційні листівки «Канівська ГАЕС у неспростовних фактах». Ці ж листівки були занесені і в кабінети очільників міста та району.

Окрім того, вчорашню акцію Юрій Гамалій пов'язав ще з однією знаковою темою в інформаційному просторі країни останніх місяців - темою блокади.

«Цей пікет не випадковість. Бо сьогодні так звана українська влада набиває грошвою кишені через торгівлю з окупантами, через нищення кращих синів української землі на Донбасі, а завтра продовжить це робити через нищення неповторної української краси - Канівських гір. Вихід один: якнайшвидша зміна влади на українських націоналістів», - констатував народний обранець.