Уже незабаром голова Канівської районної ради Сергій Геращенко прозвітується про виділення та використання коштів депутатського фонду районних народних обранців протягом минулого року.

Відтак, ми розпочинаємо серію публікацій, присвячених розподілу депутатського фонду представників кожної із фракцій райради, посилаючись на матеріали, опубліковані до чергового сесійного засідання районного депутатського корпусу.

І першими у відповідному переліку будуть депутати фракції ВО «Черкащани».

Як зазначається в оприлюдненому звіті голови районної ради, районні обранці у розподілі власного депутатського фонду обрали три основні напрями фінансування – обладнання ФАПів, придбання матеріалів для освітніх та навчальних закладів, облаштування закладів культури.

Так, голова фракції ВО «Черкащани» Олена Житарєва виділила 4,7 тис.грн. на обладнання для Малоржавецького НВК. Голова Канівської РДА Дмитро Шелест спільно із депутатом Олексієм Письмаком виділили кошти із депутатського фонду на придбання мультимедійного проектору для Грищинецького НВК. Депутат Олег Лактіонов закупив м’який інвентар (матраци, подушки, ковдри) для ДНЗ «Ромашка» в селі Таганча.

Натомість дехто із депутатів виділив кошти на облаштування ФАПів, зокрема Тетяна Дорошенко – на обладнання для Пекарівського ФАПу, Алла Лисогор – на обладнання, водонагрівач та меблі для ФАПу в селі Озерище, Іван Логвиненко – на обладнання, холодильник та меблі для Беркозівського ФАПу.

Обранець Олександр Трохимець оплатив придбання ліхтарів для проведення вуличного освітлення у Ліплявому, Ігор Шиленко – на ремонт сільського будинку культури села Межиріч. Депутат Руслан Левченко виділив кошти із депутатського фонду на предмети і матеріали для Григорівської сільської ради.