Близько 30-40 кубів львівського сміття вивезли несанкціоновано невідомі на канівське сміттєзвалище.

Про це сьогодні йшлося на прес-конференції, що організували у Канівській міській раді, інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Участь в останній взяли начальник КП «ЖЕК» Андрій Шацьких, в.о. керуючого справами Володимир Святелик, секретар міської ради Сергій Ткаченко, в.о.начальника Канівського відділення поліції Сергій Ждан та представники виконавчого комітету.

По їх даним, декілька днів тому, вночі, на місцеве сміттєзвалище, яке знаходиться у селі Бобриця, була завезена ціла вантажівка сміття, у якій орієнтовно вміщалося 30-40 кубів відходів.

В якості підтвердження того, що сміття зі Львова, учасники прес-конференції продемонстрували відходи, зокрема, платіжки, які були знайденні серед сміття та котрі котрі явно свідчать про те, що їх власниками були львів'яни.

Наразі, за словами Андрія Шацьких, на в’їзді на сміттєзвалище встановили шлагбаум і постало питання про забезпечення цілодобового чергування на території сміттєзвалища.

В свою чергу в.о.керуючого справами Канівської міської ради Володимир Святелик доручив підготували лист до обласної екологічної інспекції та міського голови Львова Андрія Садового з метою розібратися в даному інциденті.

В.о.начальника Канівського відділення поліції Сергій Ждан зауважив, що відповідний факт зафіксований і найближчим часом за ним буде проведена перевірка. Також правоохоронець повідомив, що доречно було б організувати чергування територією сміттєзвалище двох осіб, які у випадку чого, могли б оперативно повідомляти правоохоронні органи про подальші факти несанкціонованого вивезення сміття.