Голова Новодмитрівської ОТГ Артем Кухаренко знову попався за п’яним водінням. Цього разу він керував автомобілем, який був придбаний для користування сільській амбулаторії.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «18000».

Згідно з текстом ухвали Соснівського райсуду Черкас, 24 квітня о 20:50 Кухаренко керував автомобілем автомобілем Haval H2, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Інцидент зафіксували у Черкасах, за адресою бульвар Шевченка, 205.

Результат драгера – 0,5 проміле (допустима норма – 0,2). На нього склали адмінпротокол.

У судове засідання Кухаренко не з’явився, причина неявки суду не відома, про день розгляду справи повідомлений належним чином.

Суд постановив визнати Кухаренка винним у вчиненні адміністративного правопорушення (ч. 1 ст. 130 КпАП України) та оштрафував його на 17 тисяч гривень. Також суд позбавив його права керування транспортними засобами на строк один рік.

Постанова може бути оскаржена до Черкаського апеляційного суду.

Зазначимо, що автомобілі Haval H2 були закуплені для сільських амбулаторій.

Як писав «18000», у кінці 2016 році Кухаренка уже ловили п’яним за кермом. Тоді він уник відповідальності через закінчення строків притягнення до адміністративної відповідальності.

28-річний Артем Кухаренко, що став головою Новодмитрівської громади, раніше очолював село Подільське і був наймолодшим в Україні сільським головою.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівська міська рада тимчасово призупинила передачу у власність земельних ділянок с/г призначення.