Солодкими подарунками від БО БФ «МХП – Громаді» дітей привітав депутат Черкаської обласної ради від ВО «Черкащани», директор ВП «Заповіт Шевченка» МХП Володимир Братаніч разом з головою обласної спілки «Молоді Черкащани» Михайлом Фесенком.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію директора Інклюзивно-ресурсного центру Юлії Арсеєнко.

Дивовижне свято дітям подарувала торгово-інженерна мережа Стандартпарк, адже саме вони виконали всі новорічні бажання, що загадали в листі до Діда Мороза діти з Степанецької, Бобрицької, Ліплявської та Канівської ОТГ.

Також приємною подією стала природоохоронна акція «Збережи ялинку» від МХП. Завдяки їй діти змогли показати свою повагу до природи, виготовивши еко-іграшки та еко-ялинки. На знак подяки за природоохоронну турботу всі учасники акції отримали солодкі подарунки.

«Від таких подій серце наповнюється любов'ю та вірою в справжнє диво. Тож бажаємо всім і кожному, добра в домі і любові в серці», - зазначила директор центру Юлія Арсеєнко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що родини загиблих АТОвців, якими опікується МХП, отримали подарунки від підприємства.