Наразі посадовці спільно із керівниками освітніх закладів вивчають можливі варіанти організації навчального 2024-2025 навчального року у школах Черкас.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію заступниці міського голови Черкас Анастасії Чубіної.

«Одразу наголошу - навчання в школах міста Черкаси буде розпочато, як завжди - 1-го вересня.

Проте, враховуючи критичну ситуацію з електропостачанням в країні нині та невтішні прогнози на осінньо-зимовий період, - розглядаємо різні варіанти організації навчального процесу.

Зокрема:

  • Розглядаємо варіант відмови від осінніх та весняних канікул. Натомість в школах буде місяць зимових канікул.
  • Розглядається варіант продовження зимових канікул на один місяць та закінчення навчального року не 31 травня, а на початку червня 2025 року.
  • Також можливий варіант збільшення навчального тижня до шестиденного, що дасть можливість скоротити термін навчання та продовжити канікули взимку ще на певний період.

Відзначу, що всі варіанти організації навчання будуть публічно обговорені з директорами закладів загальної середньої освіти. Адже зараз стоїть одне завдання перед всіма нами - максимально забезпечити очне навчання в світловий день», - зауважила у своєму дописі Анастасія Чубіна.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із міської скарбниці виділять понад 160 тисяч гривень на оздоровлення дітей з інвалідністю та лікування військових з Канівської громади.