Канівський міський голова представив колективу комунального підприємства теплових мереж нового керівника. Ним став 49-річний Олексій Панчук, який  майже 25 років пропрацював на Канівському КПТМ, останні 10 – на посаді начальника дільниці з обслуговування теплових мереж.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відповідні кадрові зміни пов’язані із виходом Василя Коломійця на заслужений відпочинок. Канівський міський голова Ігор Ренькас у своєму зверненні до колективу підкреслив, що поважає рішення, яке прийняв Василь Васильович, хоч воно для нього і непросте.

«Канівське комунальне підприємство теплових мереж, без сумнівів – одне з найкращих підприємств міста. Це є результат роботи і колективу, і його керівництва. За що велика подяка та повага. – А з Василем Коломійцем ми починали роботу дуже давно на різних посадах, тож нинішнє рішення для мене непросте», –  зауважив Ігор Ренькас та під оплески колективу вручив Василю Коломійцю подяку за багаторічну сумлінну працю.

Василь Коломієць своєю чергою подякував Канівському міському голові та виконавчому комітету за постійну допомогу підприємству, а також колективу працівників. Також він наголосив, що впевнений у роботі підприємства, яке очолить новий керівник.

«Дякую міському голові та колективу за нашу спільну багаторічну роботу. Впевнений, що опалювальний сезон у місті розпочнеться вчасно, бо є новий керівник і є колектив. Вірю, що знайдеться спільна мова і все буде добре», – наголосив у прощальному слові Василь Коломієць.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 25-річний ювілей відзначає Канівський міський центр соціальних служб.