Традиційно 1 січня канівці та гості міста святкували прихід Нового 2022 року біля центральної ялинки міста.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Так заведено, що в Каневі святковий концерт завжди проводився на Новий рік 31 грудня. Але, як показала практика всі вважають, що Новий рік сімейне свято і його потрібно обов’язково зустріти у колі найрідніших, так як у цей день більшість людей їдуть зустрічати свято до батьків та рідних, у місця де пройшло дитинство і юність. Тому, в цьому році відділ культури виконавчого комітету Канівської міської ради вирішив змінити свою традицію і зустріти Новий 2022 рік 1 січня, щоб всі бажаючі змогли відсвяткувати як і вдома, так і біля головної ялинки.

Відкрила новорічний концерт ведуча, талановита й незмінна дикторка радіо «Магніт» Вікторія Солодка, яка бажала всім міцного здоров’я, миру та спокою. Не обійшлося свято і без традиційного казкового героя Діда Мороза, який вітав присутніх з приходом Нового року і теж побажав усім нового щастя та нової удачі.

Далі незмінні артисти дарували глядачам драйвові музичні композиції, а діти та дорослі не шкодували аплодисментів. Не обійшлося цього дня і без хороводів та запальних танців, адже на місці не могли встояти ні малі, ні дорослі.

Хоча погода порадувала нас не легеньким біленьким сніжком, а гарненьким рясним дощиком, однак ентузіазм і певною мірою одержимість працівників нашої культури зробили свою справу: вони подарували глядачам незабутні емоції та позитивні враження.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у міськраді нагадують про заборону використання піротехнічних засобів.