Під час зустрічі окреслили низку проблемних питань: пільгове перевезення пасажирів у рейсових автобусах, витрати на які не під силу місцевим бюджетам, потреби у дофінансуванні галузей освіти та охорони здоров’я.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Романа Боднара у Facebook.

«На думку голів ОТГ, виставляються необ’єктивні тарифи щодо пільгового перевезення на залізничному транспорті.

Є претензії до прозорості розподілу коштів дорожнього фонду. Чимало критики почув у бік підрядників щодо зимового утримання доріг, будівництва нових амбулаторій, реконструкції медичних установ тощо. Запланував провести круглий стіл із підрядниками Черкащини вже найближчим часом. Негативний відгук від представників на місцях - “жовта картка”.

Голова Балаклеївської ОТГ порушив дуже важливе питання - встановлення лічильників на газ, які мали б передавати автоматично показники до “Черкасигазу”. Однак, як кажуть представники громад, таких приладів немає в наявності. Плюс немає технічних можливостей, щоб передавати ці показники. Результат - ускладнення подачі газу в установи. Обговорю це питання із керівництвом облгазу. Про ухвалене рішення повідомлю громаду», - зауважив Роман Боднар у своєму пості та зазначив, що він вже дав доручення профільним структурним підрозділам ОДА організувати тематичні координаційні зустрічі із представниками громад для конструктивного і регулярного діалогу.

Світлина від Roman Bodnar.

Світлина від Roman Bodnar.

Світлина від Roman Bodnar.

Світлина від Roman Bodnar.

Світлина від Roman Bodnar.

Світлина від Roman Bodnar.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для забезпечення роботи амбулаторій Черкащини закуплять 54 медичні автівки.