Підписання меморандумів із Степанецькою та Бобрицькою громадою відбулось 22 квітня в офісі Миронівської птахофабрики.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Участь у підписанні взяли директор БФ «МХП – Громаді» Тетяна Волочай, голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко, голова Бобрицької ОТГ Олена Штефан, а також директор Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна та директор Урожаю Олександр Воскобойнік.

Коментуючи укладення меморандуму, Тетяна Волочай наголосила: «Разом із органами місцевого самоврядування ми декларуємо нашу спільну мету – співпрацювати у питаннях розвитку територій присутності підприємств МХП. Ми прагнемо, щоб наші села були ініціативними і, що дуже важливо, самозарадними у вирішенні локальних проблем. Для цього у межах своїх фінансових можливостей фонд буде підтримувати спільні проєкти, програми, громадські ініціативи та акції, що спрямовані на розвиток людського капіталу, підтримку громадського здоров’я, розвиток спроможності громад, а також збереження та відновлення довкілля».

У свою чергу Ольга Форостяна та Олександр Воскобойнік відзначили, що завжди готові йти назустріч громадам Канівщини та спільно вирішувати актуальні для людей питання.

– Вже понад рік Благодійний фонд «МХП - Громаді» є головним реалізатором соціальної політики МХП на територіях присутності компанії. Завдяки цьому на Канівщині в цілому та, зокрема, у Степанецькій та Бобрицькій ОТГ втілено в життя багато важливих проєктів та корисних справ. Однак, хочу сказати, що і Миронівська птахофабрика, й Урожай не залишаються осторонь життя громад. Наші підприємства підтримують всі починання фонду й, крім того, продовжують працювати як соціально відповідальний бізнес. Ми, як і раніше, реагуємо на звернення громад та організацій Канівщини, допомагаємо в межах власних можливостей, – зауважила Ольга Форостяна.

Зі свого боку очільник Степанецької ОТГ Олександр Яременко відмітив, що підтримка такого потужного інвестора як МХП дає можливість розвиватися й робити багато корисних справ у селах громади: «Для нас дуже важливо мати таких партнерів, адже крім того, що підприємства прозоро сплачують податки, надають робочі, вони допомагають вирішувати багато насущних проблем. У свою чергу ініціативи та проєкти благодійного фонду спрямовані на розвиток і перспективу. Вони гуртують людей навколо хороших справ, спонукають їх бути більш активними та вселяють впевненість, що покращення життя у своїх селах залежить від участі кожного».

До слова, вже найближчим часом аналогічні меморандуми будуть підписані також з двома іншими партнерськими громадами – Канівською та Ліплявською ОТГ. Всього ж до кінця квітня БФ «МХП – Громаді» укладе близько 100 меморандумів про співпрацю. Йдеться про громади, що об’єднують понад 600 населених пунктів у 14 областях України, де працює МХП.

На зображенні може бути: 1 особа, sitting, стоїть та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та sitting

На зображенні може бути: 6 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жителі Бобрицької громади спільно із працівниками ТОВ «НВФ «Урожай» провели суботник (фото).