Школярів з міста-побратима Хелмно (Польща) зібрали гуманітарну допомогу у вигляді вживаного одягу та речей для переселенців, які проживають у Канівській міській територіальній громаді.

Про це повідомляє Kanos із посиланням інформацію Канівської міської ради.

«Наші друзі з Хелмно не перестають дивувати добрими вчинками і постійною підтримкою.  Ми вкотре висловлюємо подяку усім хто, відгукнувся і передав одяг та речі для переселенців: бургомістру Хелмно Артуру Мікєвичу, і адміністрації шкіл, учням та їх  батькам. Також волонтерам, що допомогли з логістичними процедурами і підприємству «МХП» за доставку вантажу. Ви неймовірні у своєму бажанні згуртуватися та допомогти!», — відзначив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Додамо, внутрішньо переміщені  особи, зареєстровані на території Канівської МТГ, можуть отримати речі та одяг у приміщенні колишнього районного будинку культури (площа Соборна) цієї п’ятниці, 31 березня,  з 9 до 13 години.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ще 4 генератори та 4 портативні зарядні станції доставили у Канів із польського міста-побратима (фото).