Низка зухвалих пограбувань відбулася впродовж тижня у Каневі. Минулими вихідними злочинці пограбували склад продуктових запасів у приміщенні колишнього районного будинку культури, який було створено на випадок надзвичайних ситуацій. Через кілька днів вони вчинили аналогічний злочин, пограбувавши молодіжний осередок, який молодь нещодавно власноруч також облаштувала у цьому ж приміщенні.

Про це повідомляє Kanos із посиланням інформацію Канівської міської ради.

 «Це ганебно, що у нашому місті знайшлися нелюди, які у такий скрутний час посягнули на майно молодіжного простору. Разом з тим наголошую, наразі поліція проводить розслідування за фактом вчинених правопорушень. Я сподіваюсь, що правоохоронці ідентифікують злочинців та притягнуть їх до відповідальності, адже безкарність породжує нові злочини. І лише об’єктивне розслідування поставить крапку у цій історії. Питання щодо охорони даного приміщення на фінальній стадії вирішення», - наголошує міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що суд відправив до в’язниці одного із трьох канівців, які демонтували залізничні колії.