Колективом Канівського міського центру туризму при співпраці з Канівською санаторною школою було організовано та проведено урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України, до участі у якому були залучені військовослужбовці 251 окремого батальйону ТРО ЗСУ.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівського міського центру туризму.

Воїни ознайомили школярів зі штатним озброєнням військових частин. Неможливо передати словами емоції дітей, які під час огляду зброї трішки відчули себе в ролі українського військового. На одному з етапів було представлено заходи безпеки з мінно-вибухової справи. Також були проведені заняття з тактичної медицини. Дітей навчали надавати першу долікарську допомогу, зупиняти кровотечу. Для старшокласників було проведено практичне заняття за сучасними стандартами.

Однією із складових даного вишколу було проведення тренінгу з військової справи, який підготували та провели працівники Центру туризму для своїх вихованців та учнів школи. Під час тренінгу діти продемонстрували набуті знання на практиці.

Солдати пригостили дітей смачної кашею, яку приготували на військовій польовій кухні. Натомість учні школи та вихованці Центру туризму презентували воїнам власноруч виготовлені обереги, окопні свічки та листи з побажаннями перемоги.

Заходи такого характеру сприяють формуванню у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини,  а також підвищують престиж військової служби, а звідси – шанобливе ставлення до військовослужбовців, захисників України.

На зображенні може бути: 9 людей та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, військова форма та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що воїна Віталія Тертичного посмертно нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів».