Урочисте вручення нагороди відбулося під час апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Так, міський голова Ігор Ренькас нагородив директора приватного підприємства «Інтербуд» Олександра Куценка почесною відзнакою «За заслуги перед містом Канів» за вагомий особистий внесок у розвиток міста та в знак визнання заслуг перед громадою на ниві професійної та громадської діяльності

Нагадаємо, Олександр Куценко народився 10 червня 1951 року у м. Канів. Трудову діяльність розпочав з 1968 року на будівництві об’єктів Канівської ГЕС. Брав участь у будівництві Курської атомної електростанції, працював виконробом на будівництві Кайшадарської гідроакумулюючої електростанції (Литва). З 1990 року обіймав посаду начальника будівельно-монтажного управління № 5 тресту «Черкасижитлобуд». Колектив цього управління звів у Каневі будинок зв’язку та декілька багатоповерхових будинків.

В кінці 90-х років він створив приватне будівельне підприємство  «Інтербуд». Саме його силами виконано величезні роботи по благоустрою столиці України та зведенню перших монолітно-каркасних будинків у Києві.

Вже з початком 2000-х років очолюване ним підприємство «Інтербуд» виходить в лідери будівельних організацій Канева. Було зведено низку промислових об’єктів для ПрАТ «МХП» на підприємствах групи компаній «Верес», а також в містах Ніжин, Світловодськ, Кременчуг, Євпаторія.

«Інтербудівці» стояли біля  витоків будівництва та реконструкції найголовніших об’єктів інфраструктури нашого міста. Нині виконана перша та друга черги реконструкції площі Т.Г.Шевченка, парку Слави, благоустрій прилеглої території біля Успенського собору. Виконано роботи на об’єктах Шевченківського національного заповідника та відновлено будівництво приміщення Шевченківського культурного центру. Під керівництвом Олександра Куценка створені сквери на честь воїнів-інтернаціоналістів та ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.

Олександр Куценко був депутатом Канівської міської ради VI та VII скликань. Неодноразово нагороджувався почесними грамотами Черкаської обласної ради, Черкаської обласної державної адміністрації та Канівської міської ради.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до Канева завітають учасники міжнародного марафону на ретро-автомобілях.