Соціальний магазин – спільний проєкт МХП та місцевої влади, який вдалося реалізувати за ініціативи компанії та підтримки Канівського міського голови Ігоря Ренькаса. Відтепер пенсіонери за віком зможуть придбати продукцію ПрАТ «Миронівська птахофабрика» за нижчими цінами.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на власну інформацію.

Урочисте відкриття соціального магазину відбулося за участі Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, заступників міського голови Тетяни Жівотової та Галини Москаленко, директора ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольги Форостяної і депутата Черкаської обласної ради Євгена Курбета.

«Сьогодні у нас довгоочікувана й важлива подія – після вирішення всіх організаційних та технічних моментів, ми нарешті відкриваємо новий «Соціальний магазин» у Каневі! Відтепер саме тут у приміщенні супермаркету «Квіточка» пенсіонери міста зможуть купувати якісну та свіжу курочку виробництва «Миронівська птахофабрика» за пільговою ціною.

Відзначу, що проєкт «Соціальний магазин» агрохолдинг МХП реалізовує у Каневі, починаючи з 2017 року. За ці роки він показав свою користь та цінність для людей, тож нині ми вирішили дещо удосконалити його роботу та обрали нове місце розташування неподалік центру. Щиро дякую Канівській міській раді та власникам мережі «Квіточка» за співпрацю й за те, що приєдналися до цієї чудової ідеї та підтримали наміри МХП. Тепер це наш партнерський проєкт і я впевнена, що він буде успішним, а головне – потрібним громаді!», - відзначила директорка ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форостяна.

«Від імені міської влади висловлюю подяку за втілення у життя такого соціально важливого проекту. Разом з МХП ми робимо хорошу справу і турбуємося про добробут жителів нашої громади», - підкреслила заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова.

Депутат Черкаської обласної ради Євгеній Курбет привітав всіх канівців та відзначив, що дуже радий долучитися до такої корисної ініціативи.

Канівцям на відкритті соціального магазину сподобалось. Про це свідчить і кількість покупців – за першу годину роботи в крамниці продукцію придбало близько  сотні містян. І не дарма, адже кілограм курятини (четверть бройлера)  в соціальній крамниці коштує 45 грн., в той час, як у інших магазинах міста її ціна стартує від 60 грн.

«Дуже вдячна за відкриття соціального магазину з такими «приємними» цінами на продукцію. До його відкриття неодноразово зверталася на гарячу лінію, у міську раду і от нарешті дочекалася», - резюмувала канівчанка Надія Мельник.

До слова, купівля продукції за зниженою ціною відбувається за умов пред'явлення соціальної карти, отримати яку кожен пенсіонер може звернувшись до місцевого ЦНАПу.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, цегляна стіна та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільники Канівської та Ліплявської громади підписали Меморандум про співпрацю із Благодійним фондом «МХП – Громаді» (фото).