Черкаська окружна прокуратура звернулася з позовом до суду про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання суб'єкта владних повноважень вчинити певні дії, зокрема виплатити одноразову грошову допомогу випускникам навчальних закладів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Так, прокурори встановили, що одна з територіальних громад Черкаського району, порушуючи вимоги чинного законодавства, не забезпечила виплату одноразової грошової допомоги в розмірі шести прожиткових мінімумів для 3 дітей відповідної категорії, які були випускниками навчальних закладів територіальної громади у 2022 році.

З огляду на вказані обставини суд задовольнив позов прокурора та визнав бездіяльність суб'єкта владних повноважень і зобов’язав вчинити дії щодо виплати одноразової грошової допомоги для 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що медикиню, яка за 150 тисяч гривень «вирішувала» питання з мобілізацією, затримали правоохоронці Черкас (фото).