Парламент ухвалив зміни до бюджету України на 2020 рік, де передбачено, зокрема, виділення коштів на будівництво та реконструкцію ряду важливих об’єктів міста Канів та Черкаси.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Олександра Скічка у Facebook.

На будівництво Будинку культури на 700 місць у державному бюджеті тепер заплановано 65 млн. грн. Замість того, щоб бути важливим культурним об’єктом Канева, ця споруда залишалася класичним довгобудом упродовж дуже багатьох років.  Проєктувався він як Будинок культури ще за радянських часів, а із наближенням 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, на найвищому державному рівні вже незалежної України було вирішено зробити з нього Шевченківський центр.

«Будівництво цього об’єкту взагалі триває з 1984 року! Але до культурної пам’ятки ще потрібно доїхати! Абсолютно непридатна дорога від Канівської ГЕС до Чернечої гори давно обурювала мешканців та гостей міста.

Але вже скоро буде проведено поточний середній ремонт вул. Енергетиків та вул. Шевченка у м. Каневі, на який сьогодні було виділено у бюджеті 10 млн. грн.! І це ще не всі приємні новини!

Особливо значущими вони є для маленьких черкащан та їх батьків) 79 млн. грн - саме стільки тепер передбачено в бюджеті на 2020 рік на будівництво дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Г. Дніпра, 87 у м. Черкаси! Зараз територію площею 1 га готують до будівництва. Дошкільна установа розрахована на 300 дітей. У планах створити умови для інклюзивної освіти.

Потреба в освітніх закладах, особливо дошкільних, стоїть досить гостро. Будівництво нового житла, народження нових українців спонукають до будівництва соціальної інфраструктури, особливо нових ДНЗ.

Щиро радію, що усі мої правки та пропозиції були враховані та підтримані парламентом! Дякую колегам від себе особисто і від імені усіх черкащан! Працюємо далі на розбудову України та покращення життя українців!», - зауважив Олександр Скічко.