Завдяки благодійному аукціону, канівський спортивний клуб «Спарта» отримає нові боксерські ринги та спортивне обладнання.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію редактора журналу «Склянка часу» Олександра Апалькова, який «посильною мірою долучився до цієї справи».

«Віднині дві сотні канівських дітей, що тренуються у спортивному клубі «СПАРТА» і ті, що тільки мріють про бокс, – отримали реальний шанс стати щасливими. Адже відбувся спеціально для цього влаштований у рамках громадської платформи #SOSмайбутнє (Ініціатива Наталії Заболотної) за сприяння «Equides club» благодійний аукціон українського сучасного мистецтва #Інвестиціявмайбутнє», - зауважив у своєму дописі Апальков.

За підсумками останнього, з рук багаторазових чемпіонів світу братів Кличків, представникам канівського клубу було вручено сертифікати на два нові боксерські ринги (тренувальний та титульний) та інше спортивне знаряддя

 


Водночас, як повідомив нашому порталу тренер клубу «Спарта» Станіслав Маланчев, під час аукціону брати Клички виставили одним із лотів боксерські рукавички з власним автографом.

 


В ході торгів вдалося зібрати значну суму коштів. Відтак, 8 липня представникам канівського клубу «Спарта» й було вручено два сертифікати на боксерські ринги та нове спортивне обладнання. Бльше того, зауважив Станіслав Васильович, меценат, який придбав боксерські рукавички із автографом Кличка, подарував їх спортивному клубу «Спарта».