У Державному агентстві рибного господарства України підписали наказ «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах Черкаської області у 2019 році».  

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані накази.

Відповідно до тексту документу, встановлено терміни заборони на лов (добування) водних біоресурсів на період весняно-літнього нересту, зокрема у Кременчуцькому водосховищі – із 01 квітня по 09 червня, у корінних водах – із 1 квітня по 20 травня, у придаткових – із 1 квітня по 30 червня.

Також встановлено заборону на лов раків у водоймах Черкаської області у період із 1 квітня по 30 червня та із 25 серпня по 30 вересня.

Також у документі визначені ділянки, що відводяться для спортивного і любительського лову риби у період весняно-літньої заборони. Зокрема такі ділянки у Канівському районі: дренажний канал у районі дрібнооптової бази, від літнього танцмайданчика вниз за течією до початку Шевченківського національного заповідника «Тарасова гора», від нижньої межі о. «Заповідник» до с.Пекарі, від риб бригади с.Келеберда до с.Прохорівка.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі судитимуть осіб, які займалися незаконним рибним промислом.