Дотримання технологій під час ремонту 365-метрової ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення Р-09 поблизу Литвинця, що на Канівщині, проінспектував перший заступник очільника області Тарас Висоцький.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Черкаської ОДА.  

Роботи проводять на ділянці 0+100–0+500. За перший день робіт уже завершили одну полосу завширшки три метри. Розпочали роботи ще з ночі. Наразі доукладають другу смугу дороги й проводять інші поточні роботи.

«Товщина шару, який укладаємо, – до 6 сантиметрів. Дотримуємося температурного режиму. Тобто асфальтобетонна суміш має бути 120-140 градусів. Крім того, лабораторно досліджуємо якість матеріалу. На черзі – ремонт дороги комунального значення у Литвинці. Тут проведуть ямковий ремонт на 1950 метрах квадратних. Тобто на 400 метрах вулиці», - зауважив інженер відділу контролю та якості ДП «Служба автомобільних доріг місцевого значення» Павло Нор.

«Дорожній сезон на місцях – у розпалі. Зараз активно проводимо роботи на місцевих дорогах в районах та об’єднаних територіальних громадах. Головна вимога як до підрядника, так і до замовника робіт – якість. Цей процес треба усебічно контролювати. Зокрема зараз у Литвинці ремонтують ділянку дороги Р-09. Загалом темп робіт швидкий. Почали ладнати дорожнє покриття відразу ж після підписання договору. За 15 днів після завершення робіт відберуть керни для аналізу, результати якого будуть відомі за 3-4 доби. Будуть зауваження – підрядник виправлятиме їх у межах гарантійного терміну», - наголосив перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький.

_DSC0240

_DSC0244

_DSC0256

_DSC0260

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що берег Дніпра поблизу очисних споруд Канева перебуває у критичному стані.