Українці можуть скористатись новими можливостями сплатити добровільний внесок, набути страховий стаж або збільшити заробітну плату для майбутньої пенсії. Також можна підтримати через благодійні пожертви своїх близьких чи знайомих пенсіонерів або ж всіх пенсіонерів загалом.

Про це повідомляє Kanos із посиланням інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

За його Голови правління Пенсійного фонду України Євгенія Капінуса, відповідні сервіси вже реалізовані Пенсійним фондом України на вебпорталі електронних послуг Фонду. Спрощений механізм участі у добровільному страхуванні відкриває широкі перспективи, зокрема українцям, які працюють за кордоном та хочуть набути страховий стаж в Україні. Долучитися до системи сплати добровільних внесків можуть люди, які не працюють або працюють та отримують малу зарплатню, проте мають заощадження, або близьких, які готові сплатити на їх користь пенсійні внески. Добровільні внески можуть стати унікальним шансом набути необхідний страховий стаж людям передпенсійного віку, які залишилися без роботи.

«Сплачені добровільні внески – це по суті можливість набути страховий стаж, а в окремих випадках – і право на пенсію, а для працюючих – збільшити заробітну плату для майбутньої пенсії», – зауважив керівник відомства.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині скоротять тривалість комендантської години.