Голова Черкаської ОДА Роман Боднар провів свою першу пресконференцію, під час якої висвітлив процес відбору голів РДА на Черкащині.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОДА.

«Ситуація складна, бо процес затягнувся. Кадрове питання зараз – номер 1. На сьогодні є 20 вакансій на 20 посад голів РДА. Були кандидати, які відібрані через систему «Ліфт». Із усіма провів співбесіди, щоб оцінити, наскільки кандидати готові до виконання завдань. Але перевірити правильність вибору можна буде лише на практиці. В ідеалі голова РДА – це лідер, який готовий працювати, вимоги досить високі. Для того, аби розширити якість потенційних претендентів, ми запросили всіх охочих», - зауважив Роман Боднар та додав, що наразі подали резюме близько 100 осіб із усієї області.  

«Частина відмовилися заповнювати форму, яку запропонували фахівці із ОДА. Решту резюме проаналізували, зважаючи на наявність управлінського досвіду. Тих, хто на нашу думку, не готові до такої посади, ми не відкидаємо, а запишемо до кадрового резерву. 

По кожному району формуємо від 2 до 5 кандидатів. Будемо радитися і з народними депутатами, у нас є налагоджений діалог. Але до критики ми готові. Важлива здатність вчитися, розвиватися, а також має бути відповідна система цінностей. Перші призначення будемо очікувати незабаром, до кінця тижня плануємо подати всі документи», - резюмував очільник ОДА.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що кандидати на посади голів РДА на Черкащині мають пройти поліграф.