Цими днями ПП «Канів-Граніт» провів щебеневий ремонт під’їзної польової дороги до Яблунева.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Це звичайна польова дорога, що з’єднує населений пункт і асфальтовану дорогу, що веде до виробничих підрозділів ПрАТ «Миронівська птахофабрика». Вона однак, користується популярністю, адже скорочує шлях до Канева майже на 5 км. Лише після дощів у деяких місцях тут утворюються великі калабані, що не дає змоги нормально проїхати. Відтак, жителі Яблунева зверталися з проханням засипати ці ділянки бодай будівельним сміттям.

Розглядалися можливості провести на цій дорозі капітальний ремонт, що дасть можливість пустити цим шляхом і рейсовий автобус Канів-Яблунів. Однак за попередніми підрахунками вартість робіт обійдеться в понад 3 млн.грн., що поки що не є можливим.

Цьогоріч звернулися до представників НВФ «Урожай». Вони виділили кошти на щебеневий ремонт ділянок на цій дорозі, що обійшлося в суму 21 150 грн.

Також В.Огороднік зауважив, що ремонту потребує ділянка дороги в центрі села – біля школи.

«Рейсовий автобус, об’їжджаючи ями, їде просто попід заборами», - говорить в.о.старости.

Міський голова І.Ренькас запропонував відремонтувати цю ділянку дороги цьогоріч в рахунок соціальної угоди, що діє з ПрАТ «Миронівська птахофабрика». За погодженням із в.о. старости домовились звертатися з цього приводу до представників підприємства.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що «Миронівська птахофабрика» успішно пройшла добровільний аудит щодо підтвердження вирощування птиці без антибіотиків.