Прокуратура Черкаської області повідомила про підозру двом фізичним особам-підприємцям за підробку документів і їх використання під час митного оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

За версією слідства, зазначені підприємці у період з січня до лютого 2019 року, використовуючи підробні печатки іноземних суб’єктів господарювання, складали та видавали завідомо підробні документи про вартість транспортних засобів, придбаних за кордоном. У подальшому, вказані підробні документи підозрювані використовували під час надання брокерських послуг при підготовці та подачі документів до Черкаської митниці з метою митного оформлення автомобілів. Слідством виявлено 11 фактів такого підроблення.

Підозрюваним інкримінують ч. 1, ч. 3, ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що керівника та бухгалтера підприємства судитимуть за ухиляння від сплати податків у сумі 7,1 млн грн.