Як встановлено, упродовж 2018 по вересень 2019 громадська організація, на підставі договору оренди використовувала приміщення частини спортзалу однієї із шкіл міста Канева для заняття дітей спортом.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Смілянської окружної прокуратури.

За період використання приміщення орендар невчасно сплачував або взагалі не сплачував орендних платежів, внаслідок чого утворилась заборгованість перед орендодавцем.

На момент закінчення дії договору оренди, громадська організація хоч і бажала продовжити оренду, проте в силу вимог ЗУ Про оренду державного та комунального майна» в редакції станом на 01.08.2020, не мала права отримати  комунальне майно в оренду на позаконкурсних підставах.

Проте, як встановлено, на даний час без будь-яких правових підстав приміщення загальною площею 83,6 кв.м. використовується, а власник та розпорядник вказаного майна не вживає заходів щодо приведення орендних відносин у встановлений законодавством порядок.

Тому, Смілянською окружною прокуратурою до господарського суду Черкаської області пред’явлено позовну заяву про усунення перешкод у здійсненні права користування та розпорядження нерухомим майном шляхом його звільнення та повернення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до суду скерували обвинувальний акт стосовно майстра лісу за фактом загибелі особи під час виконання лісосічних робіт.