Спеціалісти екологічної інспекції під час природоохоронного рейду виявили поблизу Канева 14 риболовних сіток.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Державної екологічної інспекції у Черкаській області у Facebook.

11 липня 2018 року спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно із працівниками 5-ї роти Водного патруля під час проведення природоохоронного рейду у верхів’ї Кременчуцького водосховища поблизу м. Канева виявлено 14 мисинових сіток, встановлених для незаконного вилову водних живих ресурсів (риби), про що інспекторами складено акт виявлення та вилучення майна та незаконно добутих водних біоресурсів, власника яких неможливо встановити.

12 липня 2018 року рейдовою групою на фарватері (судновому ході) Кременчуцького водосховища, у забороненому місці для промислового рибальства, в районі сіл Сагунівка Черкаського району та Топилівка Чигиринського району вилучено 9 промислових сіток, а в районі села Худяки Черкаського району виявлено та вилучено 2 ятері (на 2 та 4 бочки) підготовлених для вилову водних живих ресурсів. Знаряддя лову знаходились без відповідного маркування бірками та розпізнавальних знаків, що заборонено на території Кременчуцького водосховища.

Згідно п. 15 Режиму рибальства у дніпровських водосховищах у 2018 році - забороняється постановка знарядь для добування (вилову) водних біоресурсів на фарватері (судновому ході).

Вилучена із сіток риба виду лящ – 42 шт. та карась – 1 шт. загальною вагою 35 кг здана до рибоприймального пункту. Гроші від реалізації якої в подальшому будуть перераховані до державного бюджету.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у забороненій зоні Канівської ГЕС виявлено 8 порушень риболовлі.