Депутати міської ради розглянули питання стосовно винесення на аукціон продаж права оренди земельної ділянки біля міського ринку, на якій планують побудувати супермаркет.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На розгляд депутатів Канівської міської ради на вчорашньому засіданні виносили проект рішення «Про включення в перелік земельних ділянок, по яких пропонується здійснити продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 13469,0 кв.м за адресою: Черкаська обл., м. Канів, на розі вулиць 206 Дивізії та Енергетиків та затвердження стартової ціни та умов продажу».

Відповідно до тексту документу, проект рішення підготували на основі заяви ТОВ «Смайл Девелопмент» від 07.08.2019. Стартова ціна продажу права оренди на земельну ділянку площею 13469,0 кв.м складатиме 364 000,00 гривень (триста шістдесят чотири тисячі гривень 00 копійок), що становить 3 відсотки від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (на період будівництва, до введення об’єкта в експлуатацію) для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

Після введення об’єкта нерухомості в експлуатацію, орендна ставка становитиме 7 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з урахуванням аукціонної надбавки.                                                                                                  

В умовах зазначено, що об’єкт будівництва має бути архітектурно ув’язаним із поруч розташованими об’єктами.

При проектуванні об’єкта будівництва необхідно вирішити питання паркування автотранспорту з урахуванням обслуговування прилеглих територій, а територію об’єкта будівництва мають озеленити та облаштувати з використанням малих архітектурних форм.

У підсумку, відповідний проект рішення підтримали 20 депутатів міськради, 1 – «проти», 6 утрималися під час голосування.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутати оцінили роботу директора «Міського ринку» на «задовільно».