Житель Умані налагодив реалізацію автозапчастин через мережу інтернет. Коли покупці перераховували гроші, «продавець» переставав виходити на зв’язок. Правоохоронці встановили, що фігурант ошукав 24 громадян та, наразі, перевіряють його на причетність до скоєння й інших аналогічних злочинів.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Оперативники кримінальної поліції спільно зі слідчими Уманського райуправління поліції за процесуального керівництва Уманської окружної прокуратури викрили у шахрайстві 38-річного уманчанина, який під приводом продажу автозапчастин ошукав громадян.

Під час досудового розслідування встановлено, що зловмисник моніторив в мережі інтернет запити громадян про зацікавленість ними купівлі деталей для автомобіля та відписував в особисті повідомлення з пропозицією щодо вигідної ціни. За відправлення товару він вимагав у покупців аванс на банківську картку, однак після надходження коштів, чоловік не виходив на зв’язок, а замовлення покупці так і не отримували.

Наразі правоохоронці встановили, що чоловік ошукав 24 потерпілих, а загальна сума збитків складає понад 100 тисяч гривень.

Під час проведення обшуку за місцем його мешкання в Умані, правоохоронці вилучили банківські картки, комп’ютерну та мобільну техніку, що мають пряме відношення до скоєння правопорушення.

Слідчі за процесуального керівництва Уманської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 190 - шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує до трьох років позбавлення волі. Нині його перевіряють на причетність до скоєння й інших аналогічних злочинів.

На зображенні може бути: 2 людини та текст

На зображенні може бути: телефон та текст

На зображенні може бути: текст «Главная Вид Вставить 14 Обрезать ပြ၀ Изменить размер Выделить a Повернуть อ Буфер обмена Изображение Кисти 7n〇口 OBAD Контур Инструменты Заливка Розрахункова хункова вартсть доставки Толщина Послуга оигуры Цвет Count Цвет Pa30M: TOMY чиСЛ Cyma Вартстьперевезення Вартсть перевезення Цвета He втрачайте час Адреса Адреса Оформпть заявку викл кур ера ·Адреса-Виддилення ·Адреса- Виддилення Виклик кур ера Оформпть накладну для передач вицдправления ·Видлення ·Вддлення-Вцдилення Виддилення Мобильний додаток Видилення Адреса АБО в особистому кабнетй Остаточна Bapr арпсть перевезення Звернить yeary! При творення видправкою "Адреси заявка створиетьс автоматично кладно Викли кур epa Термни доставки 号 672 335пкс 園 Размер: Размер:47,4Кб 47,4КБ НАЦОНАЛЬНА полиИЯ»

На зображенні може бути: гроші та текст

На зображенні може бути: ‎текст «‎pororpapnñWindows фотографий Windows почта Запись Открыть دست 44ם НАЦОНАЛЬНА полицИЯ‎»‎

На зображенні може бути: текст «0.54.04 Запись Средство просмотра фотографий Windows Открыть Запити Buanomgi отриманй Фельтри ณห Платеж! Посдрешь Профиль видоровитидагит 2007 Skoda Fabia универсал Блек-пют повернут списку Текпидтримка Довдка 0 Необжйднй запчастини подередний наступний 中 Назва Блок управлиния склоДЙомникаЯ (Плата водительской стороны Диентисьфето.1. ДотΩ2 дИпалити впортфель електрика стеклопольемиика) 8 ПОЗДОУОати вбоек-дист нформация про автомобель поскВОЖИТИСЯ Автомобиль 2007 Skoda Fabia Универсал TMn Стан Двигун. 1.4л. бензин Привод: Передний TpaHcMicia: Механическая Будь Будь-яка AKa диформация про покупця Вживана Ь Додатково E-mait Телефон Статус Новий IMA MicTo: оменарй до запросу: Запитв мисяцы: Эберегт Надислати Hapernarw.noaupoweneswasnonyruo повидомлення покупцю: E-mail SMS Блок управлиння склопдиомниками- 오스맛센브 НАЦОНАЛЬНА полЦИЯ»

На зображенні може бути: телефон та текст «20 20/64180137 Moi нотатки み+0. так такаробочомустанй 후 робочому стан! Ihopa Повидомления Вчера GM Повидомлення Чати Дзайнки … Корисне Додатклва НАЦИОНАЛЬНА ПОЛЦИЯ»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 69-річного чоловіка, який у соціальних мережах підтримував дії окупантів, судитимуть на Черкащині (фото).