Поліція розпочала кримінальне провадження щодо можливого несанкціонованого втручання в процес онлайн-голосування за проекти Громадського бюджету Канева 2017.

Про це пише «Kanos» із посиланням на копію витягу з даного кримінального провадження, про яку нам стало відомо із власних джерел.

Дата внесення до ЄРДР - 6 грудня 2016-го року.

Як зазначено у фабулі документу, в період з 6 по 20 листопада 2016-го року, «невстановлена особа з адміністрації Інтернет сайту «www.kaniv-rada.gov.ua», під час проведення голосування на вказаному Інтернет сайті, за макропроекти «спортивно-розважальний майданчик «Дитяча мрія мікрорайону Костянець» та «Сквер міст побратимів», шляхом обману під час голосування вивела у переможці проект «Сквер міст побратимів».

Нижче, пропонуємо до вашої уваги копію даного витягу. Також зауважимо, що уже наступного четверга на розгляд депутатів Канівської міської ради винесене питання щодо затвердження результатів голосування по Громадському бюджету.

 

 

Раніше наше видання повідомляло про те, що за проекти Громадського бюджету у Каневі проголосувало більше, аніж кількість канівчан, що прийшла на останні вибори.