Виставку створив та презентував полярник з Канева, кухар 15-ї Української антарктичної експедиції (2010-11 рік) Микола Шульга, який під час роботи у експедиції спробував себе ще й у ролі фотоаматора.

Про це повідомляє Kanos із посиланням інформацію Канівської міської ради.

Мета заходу – зробити ще один крок до перемоги, зібрати благодійні внески від робіт представлених на виставці та перерахувати допомогу на ЗСУ, а саме: на прилад нічного бачення PVS 14 NW1 для нашого земляка Андрія Біліловця та його побратимів, які нині боронять Україну. Організаційну підтримку заходу забезпечили працівники міського відділу культури, КП «Місто» та члени Молодіжної ради.

Під час відкриття фотовиставки, 17 березня зал був переповнений вщент , адже насолодитися унікальними світлинами зібралося чимало людей: студентська та учнівська молодь, представники різних установ і організацій міста, небайдужі канівці.

Загалом на фотовиставці було представлено понад 40 робіт, на яких зафіксовано красу крижаного континенту та безпосередньо роботу полярників станції «Академік Вернадський».

«Дуже важко було відібрати якусь частину своїх фоторобіт для виставки. З 400 фотографій я відібрав 100, а потім лишив 42. Хотілося підібрати дійсно щось цікаве», - розповів фотоаматор Микола Шульга.

Прикметно, що кожну світлину полярник коментував, розповідаючи цікаву історію її створення. Впродовж години вдячна публіка знаходилася у фокусі уваги автора фотокарток. Присутні жваво цікавилися умовами побуту полярників, особливостями крижаного континенту, його флорою і фауно тощо.

По завершенню триденної благодійної фотовиставки вдалося зібрати 12 тисяч гривень.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що чиновники повідомили, коли у канівських школярів будуть весняні канікули.