На сайті міської ради опубліковане повідомлення про намір Канівського комунального підприємства теплових мереж здійснити коригування діючих тарифів на теплову енергію та тарифів на надання послуг із централізованого опалення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

За інформацію керівництва «Теплових мереж», причиною проведення коригування є приведення діючих тарифів до економічно обґрунтованого рівня у зв’язку зі зростанням цін на електричну енергію, послуги водопостачання та водовідведення та розміру мінімальних гарантій оплати праці.

Відтак, для населення тариф на теплопостачання у середньому планують збільшити на 7,5%,  для потреб бюджетних установ – на 5,22%, а для інших споживачів – на 4,98%.

Зауваження та пропозиції від фізичних  та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 7 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за поштовою адресою: м. Канів вул.. Енергетиків, 30 або за адресою електронної пошти: kkptm@ukr.net

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що підвищення тарифів на водопостачання поки стоїть «на паузі» – його доцільність ще вивчить комісія.