Днями стартувала щорічна благодійна акція «Посій насіння з МХП», в межах якої тисячі родин отримують набори з якісним насінням. Цього року планується охопити понад 155 тисяч домогосподарств. Це – на 40 тисяч більше, ніж попереднього.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

До наборів входить насіння буряка, редиски, петрушки, кабачка, моркви, огірка, а також суміш патріотично забарвлених синьо-жовтих айстр.

Акція спрямована на орендодавців підприємств компанії МХП у малих містах і селах, головна місія якої – підтримати продовольчу безпеку в регіонах, забезпечивши людей якісним насінням і як наслідок – хорошим врожаєм. 

«Щороку наша ініціатива допомагає долати низку викликів. 2020-го року в розпал посівної та весняних робіт на городах були недоступні базари, магазини, були порушені чи скасовані поставки. Для людей у регіонах проєкт допоміг пережити цю кризу. 2022-го виклики були ще важчими: десь території лише деокупували, десь був запит на більшу кількість насіння через збільшення ВПО в громадах і бажання самостійно виростити більшу кількість власної продукції – й ініціатива впоралася з цими завданнями», – прокоментувала Тетяна Волочай, директорка благодійного фонду «МХП – Громаді», що є організатором акції.  

Цьогоріч питання з продбезпекою нікуди не зникає, адже війна триває. Тож ініціатори проєкту поставили собі за мету не просто його продовжити, але й наростити кількість учасників, щоб у такий спосіб дати людям можливість підготуватися вже до наступної зими. 

Окрім Черкащини набори з насінням роздаватимуть також у таких областях: Волинська, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька, Житомирська, Вінницька, Київська, Чернігівська, Сумська, Дніпропетровська, Полтавська.

Торік насінням, яке роздали в межах ініціативи, було засіяно понад 310 га від Волинської до Дніпропетровської областей. З цієї площі вдалося зібрати більше як 11 тонн врожаю, з якого зробити 2 875 000 закруток. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже 385 млн грн податків сплатила у 2022 році.«Миронівська птахофабрика»