Станом на 28 червня, вже 124 роботодавці Черкаського регіону скористались цією програмою фінансової підтримки, надавши роботу 248 людям з числа ВПО. На рахунки роботодавців перераховано 3,26 млн грн компенсації.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаського обласного центру зайнятості.

«Черкаські роботодавці можуть отримати компенсацію в розмірі 6700 гривень за кожного працевлаштованого робітника з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО), за якого роботодавець сплачує єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Тривалість надання такої допомоги не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи», – розповіла начальниця відділу активних програм зайнятості Черкаського обласного центру зайнятості Лариса Мірошник.

Для отримання компенсації необхідно подати заявку через застосунок «Дія», або звернутись до найближчого центру зайнятості за місцезнаходженням роботодавця.

Державна служба зайнятості пропонує роботодавцям ряд компенсаційних програм для підтримки та розвитку бізнесу. Серед них – Програма з надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (постанова КМУ від 20 березня 2022 р. № 331).

Для отримання компенсації роботодавець подає до філії регіонального центру зайнятості заяву та необхідний пакет документів.

Оновлена форма такої заяви та відомостей викладена в новій редакції (Наказ Державного центру зайнятості від 13.06.2023 року № 83) на сайті Державного центру зайнятості. Отримати електронний варіант заяви (відомостей) можна тут.

За роз’ясненнями щодо можливостей отримання фінансової підтримки від держави, роботодавці можуть звернутися до найближчої установи обласної служби зайнятості, або зателефонувати на «гарячу лінію»: (093) 161-78-61; (063) 054-83-03.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жінок ВПО Канівської громади запрошують на ресурсну зустріч.