Упродовж реалізації державної програми «єРобота» у 2023 році 550 жителів Черкащини подали заяву на отримання мікрогранту на створення або розвиток бізнесу.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

За результатами їх розгляду Ощадбанком та Державною службою зайнятості, 190 подавачів отримали позитивні рішення і зможуть реалізувати свій бізнес-проєкт за державні кошти.

Середній розмір гранту – понад 235 тис.грн. Загальна сума коштів, які надійдуть на рахунки підприємців – майже 45 млн. грн. Отримувачі грантів запланували створити більше 400 нових робочих місця.

Найпопулярніші напрями діяльності відповідно до бізнес-планів:

37% заявників планують займатися оптовою та роздрібною торгівлею, ремонтом автотранспорту;

13% - реалізовуватимуть бізнесові плани у галузі тимчасового розміщування й організації харчування;

16% розвиватимуть підприємницьку діяльність у переробній промисловості.

 

Серед отримувачів грантів: 55% жінок та 45% чоловіків.

За грантовою програмою «Власна справа» проєкту «єРобота» можна отримати мікрогрант від 50 до 250 тис грн. Обов'язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць.

Також у 2023 році подано 18 заявок щодо отримання гранту на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, людям з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей. У результаті розгляду 6 із них отримали гранти та, відповідно, фінансову підтримку власних бізнес-проектів.

Подати заяву можна прямо зараз: https://is.gd/KT7RoW. Програма продовжує дію і в 2024 році. Триває прийом заявок.

Інформація щодо умов програми: https://is.gd/Srb8R5

Поради - що потрібно враховувати при поданні заяви: https://is.gd/Pyn5bl.

Консультації щодо складання бізнес-плану фахівці обласного центру зайнятості надають щоденно, зокрема і в телефонному режимі за номерами: (044) 244-94-33 та 093-249-69-50 щовівторка та щочетверга з 11.00 до 12.00 на платформі Zoom  (анонси заходів дивіться на сторінці обласної служби зайнятості у Фейсбуці або в Телеграм-каналі: https://t.me/Pidtrymka_DCZ_Cherkasy

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що зареєструвати авто й оформити посвідчення водія відтепер можна в одному із ЦНАПів Черкащини (фото).