Тож поточний тиждень буде багатий на грозові дощі, залпові зливи, локальні шквали та град. Атмосфера буде нестійкою, вибухонебезпечною і погода може різко змінюватися.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

На поточному тижні існує дуже висока вірогідність того, що окремі райони міста Черкаси знову перетворяться на Венецію, а автомобілі - на «підводні човни».

У суботу, 8 червня, місто Черкаси опинилося у безодні атмосферного «водоспаду». Зіткнення двох різних за властивостями повітряних мас спровокувало розвиток потужних купчасто-дощових хмар, які намагалися за кілька годин виконати червневу норму опадів. При такому інтенсивному дощі на заасфальтованій дорозі та тротуарах вода просто не встигала стікати та поглинатися ґрунтом.

Возможно, это изображение 2 человека и водоем

Наразі антициклон поступається місцем потужній малорухомій улоговині із заходу, на що вказує падіння атмосферного тиску.

У вівторок, 11 червня, – з південними вітрами на Черкащину продовжить надходити добре розігріте повітря – це хороший фундамент для грозової активності. Температура вночі 13-18º, вдень 24-29º.

У середу, 12 червня, найскладніша синоптична ситуація. Погоду нашого регіону формуватимуть активні атмосферні фронти, які зумовлять помірні, місцями значні дощі та грози. Температура вночі 14-19º, вдень 20-25º.

Четвер, 13 червня, запропонує тимчасове покращення погоди: місцями короткочасні дощі, грози. Температура вночі 14-19º, вдень 20-25º.

На зображенні може бути: водойма

За попередніми прогностичними розрахунками, 14-15 червня вітер змінить свій напрям на північні румби і до нашого регіону почне надходити більш прохолодне повітря.

Температурний фон знизиться на 2-4°: вночі 12-17º, вдень 18-23º. На фоні зростання атмосферного тиску грозова діяльність послабиться.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що спеку та локальні грозові дощі прогнозують метеорологи на Черкащині.